Okulumuz

Özel Silivri Çınar Montessori Anaokulu

img

Okulumuz yaş gruplarına göre tasarlanmış ferah ve aydınlık; toplamda 4 sınıf, uyku odası, yemek salonu, mutfak, merkezi müzik ve ses sistemiyle donatılmış çok amaçlı kullanılabilen oyun salonu, yönetim odası, rehberlik servisi ve tuvaletlerden oluşmaktadır. Binamızda karanlık, rutubetli yer altında kalan hiçbir alanımız bulunmamaktadır.

Okul binamız çocukların güvenliğini sağlamak için kapalı devre kamera sistemiyle 24 saat izlenmekte olup arzu eden velilerimiz çocuklarını yönetim odasından izleyebilmektedirler. Bahçe yüksek çim çit, yumuşak zemin, çift emniyetli dış kapı ile korunmakta olup, okul içi oyuncak, mobilya, yer zemini, kapı ve pencere parmak korumaları ve güvenlik kilitleri mevcuttur.Ayrıca çocuklarımız velilerimiz ve velilerimizin bildirdiği kişilere kimlik görerek teslim edilir.

Kocaman Yürekler İçin;

img

Özgürce koşup eğlenebilecekleri, çocukluklarının tadına varacakları, yaratıcıklarını ve hayal dünyalarını güçlendirecekleri kocaman bir dünyanın sorup, sorgulayan, düşünen, özgür ruhlu ve özgüveni yüksek kocaman yürekli çocuklarınız olması adına sürekli çalışıyoruz.